bize teşekkürler

 

2019 Ocak, Murat Aksoy (Trabzon Kız Yurdu ) TEV TRABZON KIZ ÖĞRENCİ YURDU Projesinde sizin çatınız altında Teknik Personel olarak hizmet etmekten onur duydum. Bu süreçte tarafımıza göstermiş olduğunuz insan mutluluğu odaklı sistem karşılığında size ne kadar teşekkür etsem azdır. teşekkür mesajı için tıklayınız.

 

2017 Ekim, Sevgi_Ekmekciler,(Diyarbakır) Takvim gelirlerinden Diyarbakır Bakımevine bağışlanan Yoğun Bakım ünitesi hayvanlara hizmet vermeye başladı. Yoğun bakım ünitesi sadece kedi köpeklere değil, görüntülerde göreceğiniz gibi tilki vb. yaban hayvanlarının tedavisinde de kullanılıyor. Koza Yönetime ve HAYTAP'a çok teşekkür ediyoruz. detaylar için tıklayınız.

 

 

2015 Ekim, Umut Odersev, Koza yönetim ve teknik ekibine teşekkur ederim. Detaylar için tıklayınız.

 

2015 Ağustos, Elif Bozoklu, Sizler mükemmel insanlarsınız. Sessiz canlarımız adına ben teşekkür ederim. Keşke tüm firmalar sizin gibi sosyal sorumluluklarını bu şekilde yapsalar. Detaylar için tıklayınız.

 

2015 Nisan, Bahçeşehir Koza Evleri kat maliklerimizinden Sadık Semiz, Önceki yönetim sizdeydi sizi arar olduk. Yönetimin ne kadar profosyonel is olduğunu gördük, Umarım tekrar yönetım sizde olur. Detaylar için tıklayınız.

 

2015 Nisan, Merit Life Kent sitesi kat maliklerimizden Nurten ÖZTÜRK, Sitemizi güzelleştiren Koza Yönetim teşekkürler, 2013 yılından itibaren sitemizde gözle görülür çok büyük değişiklikler yapılmıştır. İş hayatınızda merit life kent sitesinde olduğu gibi başarılarınızın devamını dilerim. Detaylar için tıklayınız.

 

2015 Nisan, Merit Life Kent sitesi kat maliklerimizden Kudret KUPŞİ, Teşekkürler Koza Yönetim, Sitemizin ortak alanlarında yaptıkları yenilikler adına ve bizlere yardımlarından dolayı size ve ekibinize teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını diler, iyi günler dilerim. Detaylar için tıklayınız.

2015 Mart TEV - Türk Eğitim Vakfı, Gençlerimizin eğitim yolculuklarına verdiğiniz gönüllü destek için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Detaylar için tıklayınız.

 

2013 Mayıs, Bitlis'den Dr. Damla Şahin'in teşekkür mektubu. Artık tüm sokak hayvanlarına 7/24 müdahele edebileceğimiz bir tedavi merkezimiz ve röntgen cihazımız var. Bugüne kadar verdiğimiz mücadelede hiç yılmadan yanımızda olan kocaman HAYTAP ailesine ve gücümüze güç katan KOZA YÖNETİM e sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. İyi ki varsınız dünyanın en güzel insanları Gülay Tuncer Kalyoncu Detaylar için tıklayınız.

 

2013 Mayıs, Gülay Tuncer Kalyoncu'nun teşekkür mektubu. Kurumunuzun sosyal sorumluluk çalışmaları kapsamında hayata geçiRdiği Haytap işbirliği projesini hayranlıkla takip ediyorum. Bir iletişimci olarak da sizleri tebrik etmek istiyorum. Detaylar için tıklayınız.

 

2013 Mayıs,Turmepa Sabri Ülker Çevre Ödülü teşekkür mektubu ve belgesi aldık. Detaylar için tıklayınız.

 

2013 Nisan,    Türkiye’deki ve Dalyan’daki tüm sokak hayvanlarına vermiş olduğunuz destek için sonsuz Teşekkürler. Keşke sizler gibi duyarları insanlar çoğalsa. Mebrure Kuzey Blom. Detaylar için tıklayınız.

 

2012 Eylül, 4. Atık Teknolojileri Sempozyumu ve Sergisi - Koza Yönetim teşekkür belgesi. Detaylar için tıklayınız.

2012 Ağustos, Doğadaki tüm hayvanların en doğal hakları olan yaşam haklarının korunmasında, HAYTAP (Hayvan Hakları Federasyonu) olarak, bu zorlu mücadelemizde bizlere verdiğiniz destek ve canlarımıza karşı olan sorumluluğumuzda bizlerle tek yürek olduğunuz için size teşekkürü bir borç biliriz. Detaylar için tıklayınız.

 

2011 Eylül, 3. Atık Teknolojileri Sempozyumu ve Sergisi - Koza Yönetim teşekkür belgesi. Detaylar için tıklayınız.

2009 Mayıs, İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı, ATIŞALANI Vergi Dairemizin Kurumlar Vergisi mükellefler içinde 2008 yılı itibariyle 19.sırada yer alan Koza Yönetim ve Servis A.Ş.'nin en seçkin mükelleflerimizden birisi olduğunu açıklamaktan gurur duymaktayız. Detaylar için tıklayınız. MİLLİYET EMLAK SABAH EMLAK