Çağrı Merkezi / 444 21 24

Bize Yazın / info@kozayonetim.com.tr

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Koza Yönetim ve Servis A.Ş., 14 Aralık 2005 tarihinde kurulmuştur.

 

Koza Yönetim ve Servis A.Ş. dünyanın en zorlu sektörlerinden biri olan bina ve tesis yönetimi (facility management) sektöründe bilgi birikimi, deneyim ve yaratıcılıkla yazılmış özgün bir başarı hikâyesidir.

Koza Yönetim, Aralık 2005’de İstanbul Tekstilkent Koza Plaza iş merkezinin yönetimi ile plaza yönetim faaliyetlerine başlamış ve 10 binin üzerinde konut ve işyerlerinin yönetim hizmetlerini başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

 

2009 yılında ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi ve 2010 yılında Sektör İş Etik İlkeleri Sertifikası almıştır.

 

Koza Yönetim ve Haytap, Hayvan Hakları Federasyonu 2011 yılında bir işbirliği protokolü imzalamıştır. Haytap, Hayvan Hakları Federasyonunun en önemli destekçilerinden olan Koza Yönetim, her sene sokak hayvanları ile ilgili fotoğraf yarışması düzenleyerek, sokak hayvanlarının da yaşam hakkı olduğu hususunda toplumda farkındalık yaratmıştır. Bu yarışmada dereceye giren eserlerden oluşturduğu, sokak hayvanları duvar ve masa takvimlerinin satışından elde ettiği tüm geliri, Hayvan Hakları Federasyonu tarafından geliştirilen ve sahipsiz hayvanlar yararına olan projelere ve yardımlara kullanmıştır.

 

Kısa süre içinde örnek ve büyük bir başarı öyküsüne dönüşen Koza Yönetim, 2014 yılında, Avrupa Komisyonu tarafından ilk defa verilen “2014 International IMP³rove Award”/“2014 Uluslararası İnovasyon Yönetimi Ödülü”nü uluslararası binlerce firma arasından, en iyi inovasyon yönetimi yapması sebebiyle sadece tek bir firma, Koza Yönetim kazandı.

 

2023 Yılında 18.inci yılını kutlayan, Koza Yönetim ve Servis A.Ş. sahip olduğu bilgi birikimi, nitelikli insan kaynağı ve ileri teknolojisiyle bina ve tesis yönetimi alanında önemli bir kurumsal marka haline geldi. Koza Yönetim, halen 10.000’i aşkın konut ve işyerinde, 50.000’i aşkın kişiye hizmet vermektedir.

Copyright © 2024. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...