sosyal sorumluluk

 

MAYIS 2012 - YENİ TÜRK TİCARET KANUNU KONFERANSI İLE TÜRK KIZILAYI'NA YARDIM GERÇEKLEŞTİRDİK.


Yeni Türk Ticaret Kanununu hazırlayan Komisyonun Başkanı, Prof. Dr. Ünal Tekinalp tarafından “Yeni Türk Ticaret Kanunu” ile ilgili Konferans Koza Yönetim Konferans Salonunda gerçekleştirildi. Koza Yönetim konferans katılım gelirinin tamamını Kızılay’a bağışladı.


 

KASIM 2011 - VAN DEPREMİ YARDIM ORGANİZASYONUNDA BİZ DE VARDIK.

 

Van’da ki depremzedelere kayıtsız kalmadık. Van ve Erciş de deprem felaketinde gerek şirket, gerekse çalışanlar olarak yardım elimizi uzattık. Muhtelif yiyecek ve giyecek ayrıca gıda malzemeleri yanı sıra yüklü miktarda su gönderdik.

 

KASIM 2011 - KOZA PLAZA KAN BAĞIŞ KAMPANYASI ORGANİZASYONU BU YILDA GERÇEKLEŞTİRDİK.Türk Kızılay ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde 54 kişi kan bağışında bulundu.

 

EYLÜL 2011 - SİTELERİMİZDE ÇEVREYE DE DOKUNDUK.İlçe belediyeleri ile yaptığımız işbirlikleri sonucu artık sitelerimizde her türlü çevresel atık tarafımızdan toplanmaktadır.

 

HAZİRAN  2011 - SURİYE’Lİ VATANDAŞLARA DESTEK VERDİK.Bir süredir ülkelerinden koparak Türk insanın yardımseverliğine sığınmak zorunda kalan Suriye’li vatandaşlara giysi, temizlik ve gıda malzemeleri yardımı yapılmıştır.